94. Jiráskův Hronov 2. – 10. 8. 2024

Pozdrav od Mirky Císařové

30.7.2022

Milí a vážení,
toho času pobytem na 92. Jiráskově Hronově, bohužel se letošního JH nemůže zúčastnit ani můj a váš profesor, ale ani já.
Milí a vážení,
toho času pobytem na 92. Jiráskově Hronově, bohužel se letošního JH nemůže zúčastnit ani můj a váš profesor, ale ani já. Nějak se mi to vymklo z rukou. Proto bych vás ráda pozdravila alespoň prostřednictvím Zpravodaje.
Jiráskův Hronov byl pro mého muže i pro mne každoročně vždy pracovně i osobně náročným ale radostným týdnem. Těšili jsme se i na setkání s řadou přátel, společné sdílení a nekonečné ale podnětné diskuze. Jiráskův Hronov nebyl nikdy i při všech svých problémech a ve všech podobách jen běžnou festivalovou přehlídkou, ale byl dílnou, ve které se formovaly názory, pojmenovávaly problémy a získávaly vědomosti. A to nemluvím o řadě krásných představení.
Přeji proto vám všem, abyste si i vy letošní 92. ročník opravdu užili. Organizátorům přeji výdrž a pevné nervy. Vystupujícím držím palce. A všem pak přeji plno vzrušujících zážitků divadelních i osobních. Jsem přesvědčena o tom, že divadlo má zejména pro současnou potřebu lidské komunikace ještě mnoho nevyužitých možností. Tak je využijte a ZLOMTE VAZ!
Krásný dvaadevadesátý přeje vaše
Mirka Císařová
 
 

Zpět