94. Jiráskův Hronov 2. – 10. 8. 2024

Ostře sledovaný Císař

3.8.2021

Jak se jistě všichni dlouholetí účastníci Jiráskova Hronova shodnou, profesora Jana Císaře v mozaice Jiráskova Hronova nikdo nenahradí.
Jak se jistě všichni dlouholetí účastníci Jiráskova Hronova shodnou, profesora Jana Císaře v mozaice Jiráskova Hronova nikdo nenahradí. I proto je tu letos s námi alespoň symbolicky.
 
S dlouhým předstihem byla připravována vzpomínková akce pod názvem Jan Císař Gurmán života a divadla, která se uskuteční ve středu 4. srpna od 16.15 hodin v Sále Josefa Čapka. Program, v němž bude připomenut pan profesor v nejrůznějších podobách, včetně aktivní účasti na některých inscenacích amatérského divadla, je postaven především na live vzpomínání divadelníků, kteří nám odhalí šíři divadelních zájmů profesora Císaře.
Průvodcem bude René Levínský, mezi hosty vystoupí mj. Milan Schejbal, Vladimír Hulec, Radka Hrdinová, Alena Zemančíková, Saša Gregar, Lenka Lázňovská, Jan Červený a Lenka Huláková, Ivo Kristián Kubák. Přítomna bude i paní Mirka Císařová.
 
Vzhledem k zájmu o tuto akci bude část auditoria zaplněna zvanými hosty – ať už z řad amatérských a profesionálních tvůrců, tak ze Sdružení východočeských divadelníků. A dále se do sálu dostanou i další zájemci (kapacita ovšem není nekonečná). Ale pokud se na vás nedostane, nemusíte zoufat. Můžete být přitom zprostředkovaně, a sledovat dění v sále na obrazovce ve foyeru Čapkova sálu, ale také prostřednictvím streamu na facebooku JH, poté v záznamu na youtube kanálu Jiráskova Hronova na svém počítači.
 
 
 
 
 
 

Zpět