94. Jiráskův Hronov 2. – 10. 8. 2024

!!!OHŇOSTROJ ZAČÍNÁ VE 22.00 HODIN!!! 

Ostatní program v parku A. Jiráska se ruší!!!

Vstupenky můžete zakoupit na tomto webu online nebo ve Festivalovém informačním středisku na náměstí Čs. armády Hronov (budova býv. Komerční banky)

 

Festivalové informační středisko je otevřeno:

Pátek 28. 7. - neděle 30. 7. od 9.00 do 21.00 hod.

Pondělí 31. 7. - pátek 4. 8. od 9.00 do 20.00 hod.

Sobota 5. 8. od 9.00 do 14.00 hod.

Informace o prodeji vstupenek, tel.: 774 105 863

28. 7. pátek

Lucerna Lucerna DS Jiráskova divadla Hronov 28. července 2023 19:30 - 21:15 Jiráskovo divadlo Hlavní program Více
Lucerna přátelství a slavnostní vztyčení festivalové vlajky Lucerna přátelství a slavnostní vztyčení festivalové vlajky 28. července 2023 21:45 - 22:15 Jiné - v popisu Hlavní program Více
Bez Šance Bez Šance KONCERT 28. července 2023 22:00 - 23:00 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více

29. 7. sobota

Slavnostní zahájení Slavnostní zahájení Oficiální slavnostní zahájení festivalu Jiráskův Hronov 29. července 2023 14:00 - 16:30 Náměstí Čs. armády Hronoff Více
Mařka Mařka Divadlo Máj Praha 29. července 2023 14:15 - 15:50 Sokolovna Hlavní program Doporučení Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé B
Mrzák inishmaanský Mrzák inishmaanský Divadlo Sputnik Havířov 29. července 2023 16:30 - 18:05 Sál Josefa Čapka Hlavní program Doporučení Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé A
NIKOLOČAVA NIKOLOČAVA V.A.D. Kladno 29. července 2023 17:00 - 18:00 Jiráskovo divadlo Hlavní program Nominace Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé B
Mařka Mařka Divadlo Máj Praha 29. července 2023 17:30 - 19:05 Sokolovna Hlavní program Doporučení Divadelní piknik Volyně Více
NoFi NoFi KONCERT - Vzhůru ke hvězdám s Novoměstskou filharmonií 29. července 2023 18:00 - 19:30 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Mrzák inishmaanský Mrzák inishmaanský Divadlo Sputnik Havířov 29. července 2023 19:00 - 20:35 Sál Josefa Čapka Hlavní program Doporučení Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé B
NIKOLOČAVA NIKOLOČAVA V.A.D. Kladno 29. července 2023 19:30 - 20:30 Jiráskovo divadlo Hlavní program Nominace Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé A
Školní výlet Školní výlet Divadlo s předměty 29. července 2023 20:00 - 20:20 Jiné - v popisu Hronoff Více
Mařka Mařka Divadlo Máj Praha 29. července 2023 21:15 - 22:50 Sokolovna Hlavní program Doporučení Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé A
Warování Warování KONCERT 29. července 2023 21:30 - 22:30 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
The Last Bad Day The Last Bad Day KONCERT 29. července 2023 23:00 - 23:59 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více

30. 7. neděle

Tajuplný svět podivuhodných her Jiřího Šebesty Tajuplný svět podivuhodných her Jiřího Šebesty Přijďte si vyzkoušet a zahrát netradiční deskové hry Jiřího Šebesty 30. července 2023 13:00 - 18:00 Náměstí Čs. armády Hronoff Více
Valpuržina noc rave Valpuržina noc rave Poslední nakonec Základní umělecká škola Mladá Boleslav 30. července 2023 14:15 - 15:00 Sál Josefa Čapka Hlavní program Nominace Mladá scéna + Doporučení Šrámkův Písek Více Předplatitelé A
Kolik nám zbejvá? Kolik nám zbejvá? Brambůrky Most 30. července 2023 14:30 - 15:10 Sokolovna Hlavní program Doporučení Šrámkův Písek Více
Sněhurka Sněhurka Divadelní spolek LokVar - pohádka pro děti 30. července 2023 15:00 - 15:50 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Truhlík  a Truhlička – Skřítek Zubykaz Truhlík a Truhlička – Skřítek Zubykaz Divadlo z Truhlice - pohádka vhodná pro všechny diváky 30. července 2023 16:00 - 16:50 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
Valpuržina noc rave Valpuržina noc rave Poslední nakonec Základní umělecká škola Mladá Boleslav 30. července 2023 16:15 - 17:00 Sál Josefa Čapka Hlavní program Nominace Mladá scéna + Doporučení Šrámkův Písek Více Předplatitelé B
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: Kašpárek a zbojník Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: Kašpárek a zbojník Divadlo DRAK a BBB 30. července 2023 16:15 - 17:25 Jiráskovo divadlo Hlavní program Inspirativní představení Více Předplatitelé A
Cimbálová muzika Aleše Smutného Cimbálová muzika Aleše Smutného Cimbálová muzika Aleše Smutného je kapela, na kterou budete dlouho vzpomínat 30. července 2023 17:00 - 21:00 Husův sbor Hronoff Více
Lucie Dobrovodská Lucie Dobrovodská KONCERT 30. července 2023 17:00 - 18:00 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Družstvo Ďáblice Družstvo Ďáblice Teritoriální tyjátr 30. července 2023 18:00 - 19:20 Sál Josefa Čapka Hlavní program Nominace Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé B
Spící lev Spící lev Divadelní soubor Campanum - Vhodné pro diváky 12+ 30. července 2023 18:00 - 19:20 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
Kolik nám zbejvá? Kolik nám zbejvá? Brambůrky Most 30. července 2023 18:15 - 18:55 Sokolovna Hlavní program Doporučení Šrámkův Písek Více Předplatitelé A
Hoblues Hoblues KONCERT 30. července 2023 19:45 - 20:45 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Školní výlet Školní výlet Divadlo s předměty 30. července 2023 20:00 - 20:20 Jiné - v popisu Hronoff Více
Družstvo Ďáblice Družstvo Ďáblice Teritoriální tyjátr 30. července 2023 20:30 - 21:50 Sál Josefa Čapka Hlavní program Nominace Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé A
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: Kašpárek a zbojník Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů uvádí: Kašpárek a zbojník Divadlo DRAK a BBB 30. července 2023 20:30 - 21:40 Jiráskovo divadlo Hlavní program Inspirativní představení Více Předplatitelé B
Poslední bitva maršála Koněva Poslední bitva maršála Koněva Klub mladých diváků - Autorská scénická koláž 30. července 2023 21:15 - 22:15 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
Kolik nám zbejvá? Kolik nám zbejvá? Brambůrky Most 30. července 2023 22:15 - 22:55 Sokolovna Hlavní program Doporučení Šrámkův Písek Více Předplatitelé B
Prostoj Prostoj KONCERT 30. července 2023 23:00 - 23:59 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více

31. 7. pondělí

Burza knih Burza knih Přijďte si vybrat nové knihy ke čtení 31. července 2023 09:00 - 17:00 Městská knihovna E. Hostovského Hronoff Více
Valpuržina noc rave Valpuržina noc rave Poslední nakonec Základní umělecká škola Mladá Boleslav 31. července 2023 10:30 - 11:15 Sál Josefa Čapka Hlavní program Nominace Mladá scéna + Doporučení Šrámkův Písek Více
Jako by se nechumelilo Jako by se nechumelilo Úplněnahé divadlo 31. července 2023 13:00 - 13:30 Sál Josefa Čapka Hlavní program Doporučení Loutkářská chrudim Více
Jako by se nechumelilo Jako by se nechumelilo Úplněnahé divadlo 31. července 2023 14:00 - 14:30 Sál Josefa Čapka Hlavní program Doporučení Loutkářská chrudim Více Předplatitelé A
FREDY FREDY Divadlo Masopust 31. července 2023 15:00 - 16:15 Sokolovna Hlavní program Inspirativní představení Více Předplatitelé A
Kouzelník Eňo Ňuňo Kouzelník Eňo Ňuňo Divadelní uskupení Loutky bez hranic - pohádka pro děti 31. července 2023 15:00 - 15:45 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Kocour v Botách: O princezně Helence a sluhovi co se nedal Kocour v Botách: O princezně Helence a sluhovi co se nedal Kroužek divadelních ochotníků ve Hvozdné - pohádka vhodná pro všechny diváky 31. července 2023 16:00 - 17:20 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
Jako by se nechumelilo Jako by se nechumelilo Úplněnahé divadlo 31. července 2023 16:15 - 16:45 Sál Josefa Čapka Hlavní program Doporučení Loutkářská chrudim Více Předplatitelé B
(HE)ART BEATS! FOR THEATRE - Mezinárodní kolokvium (HE)ART BEATS! FOR THEATRE - Mezinárodní kolokvium Malý sál Jiráskova divadla 31. července 2023 17:00 - 19:00 Jiráskovo divadlo Hronoff Více
Zdrhnout z Indie Zdrhnout z Indie Reverzní dveře 31. července 2023 17:15 - 18:35 Jiráskovo divadlo Hlavní program Doporučení Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé B
Jedno jaro v Paříži aneb Krvavá Henrietta Jedno jaro v Paříži aneb Krvavá Henrietta Divadlo Stodola 31. července 2023 17:45 - 19:50 Sál Josefa Čapka Hlavní program Nominace Krakonošův divadelní podzim Více Předplatitelé A
Šoury Roury Šoury Roury KONCERT 31. července 2023 17:45 - 18:45 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Drým Džurny Drým Džurny Divadelní soubor Ductus Deferens 31. července 2023 19:00 - 20:00 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
FREDY FREDY Divadlo Masopust 31. července 2023 19:45 - 21:00 Sokolovna Hlavní program Inspirativní představení Více Předplatitelé B
Školní výlet Školní výlet Divadlo s předměty 31. července 2023 20:00 - 20:20 Jiné - v popisu Hronoff Více
Eva Matějovská Eva Matějovská KONCERT 31. července 2023 20:30 - 21:30 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Zdrhnout z Indie Zdrhnout z Indie Reverzní dveře 31. července 2023 21:00 - 22:20 Jiráskovo divadlo Hlavní program Doporučení Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé A
Jedno jaro v Paříži aneb Krvavá Henrietta Jedno jaro v Paříži aneb Krvavá Henrietta Divadlo Stodola 31. července 2023 21:30 - 23:35 Sál Josefa Čapka Hlavní program Nominace Krakonošův divadelní podzim Více Předplatitelé B
Za prkennou ohradou Za prkennou ohradou Dětský soubour MALIS při DS Scéna Libochovice - ochotnické divadlo 31. července 2023 21:45 - 22:25 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více

1. 8. úterý

Květiny z PET lahví Květiny z PET lahví Festivalové tvoření nejen pro děti 1. srpna 2023 10:00 - 15:00 Městská knihovna E. Hostovského Hronoff Více
PEPŘ - 3000 otáček PEPŘ - 3000 otáček Improvizovaný formát instantní kompozice v přítomném okamžiku na daném místě 1. srpna 2023 14:00 - 14:20 Park A. Jiráska – Malá stage Hlavní program Nominace z Otevřeno Kolín Více
Blok -  Okamžikoka, Festivaly baštim!  a Od súdu s ostudú Blok - Okamžikoka, Festivaly baštim! a Od súdu s ostudú Matěj Výborný, Šáteček Nymburk, Rosénka – Hrozénka Praha 1. srpna 2023 14:00 - 14:45 Sál Josefa Čapka Hlavní program Více Předplatitelé A
Petrana - praštěná čarodějnice Petrana - praštěná čarodějnice Petra Mošovská - pohádka pro děti 1. srpna 2023 15:00 - 15:50 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
PEPŘ - 3000 otáček PEPŘ - 3000 otáček Improvizovaný formát instantní kompozice v přítomném okamžiku na daném místě 1. srpna 2023 16:00 - 16:20 Park A. Jiráska – Malá stage Hlavní program Nominace z Otevřeno Kolín Více
Blok -  Okamžikoka, Festivaly baštim!  a Od súdu s ostudú Blok - Okamžikoka, Festivaly baštim! a Od súdu s ostudú Matěj Výborný, Šáteček Nymburk, Rosénka – Hrozénka Praha 1. srpna 2023 16:15 - 17:00 Sál Josefa Čapka Hlavní program Více Předplatitelé B
Maude, Lionel a prst Jacksona Pollocka Maude, Lionel a prst Jacksona Pollocka DK Jirásek Česká Lípa 1. srpna 2023 16:30 - 17:40 Sokolovna Hlavní program Nominace seniorské divadlo Více Předplatitelé A
Street Step Street Step Cloggers - stepovaná taneční show 1. srpna 2023 17:00 - 17:40 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Lidová zbožnost Lidová zbožnost 1. srpna 2023 17:00 - 18:00 Stará papírna – Čapkův mlýn Hronoff Více
(HE)ART BEATS! FOR THEATRE - Mezinárodní kolokvium (HE)ART BEATS! FOR THEATRE - Mezinárodní kolokvium Malý sál Jiráskova divadla 1. srpna 2023 17:00 - 19:00 Jiráskovo divadlo Hronoff Více
PEPŘ - 3000 otáček PEPŘ - 3000 otáček Improvizovaný formát instantní kompozice v přítomném okamžiku na daném místě 1. srpna 2023 18:00 - 18:20 Park A. Jiráska – Malá stage Hlavní program Nominace z Otevřeno Kolín Více
Tanec tanec Tanec tanec ZUŠ Červený Kostelec, NoTa Plzeň, MAAGAL, Flash Dance Company TJ Sokol Jaroměř 1. srpna 2023 18:15 - 19:45 Jiráskovo divadlo Hlavní program Více Předplatitelé A
Maude, Lionel a prst Jacksona Pollocka Maude, Lionel a prst Jacksona Pollocka DK Jirásek Česká Lípa 1. srpna 2023 18:30 - 19:40 Sokolovna Hlavní program Nominace seniorské divadlo Více Předplatitelé B
Prima Jazz Band Prima Jazz Band KONCERT - repertoár k poslechu i tanci 1. srpna 2023 19:00 - 20:00 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Školní výlet Školní výlet Divadlo s předměty 1. srpna 2023 20:00 - 20:20 Jiné - v popisu Hronoff Více
Tanec tanec Tanec tanec ZUŠ Červený Kostelec, NoTa Plzeň, MAAGAL, Flash Dance Company TJ Sokol Jaroměř 1. srpna 2023 20:30 - 22:00 Jiráskovo divadlo Hlavní program Více Předplatitelé B
The End of Blaho? The End of Blaho? Manus Art Collective - taneční inscenace 1. srpna 2023 20:30 - 21:05 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
Fe-érie o Kladně Fe-érie o Kladně V.A.D. Kladno 1. srpna 2023 21:00 - 22:20 Sokolovna Hlavní program Držitel Ceny Pavla Dostála 2023 Více
Střechy  Legality Střechy Legality KONCERT 1. srpna 2023 21:30 - 22:50 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
Tančírek Tančírek Tanec 1. srpna 2023 22:15 Sál Josefa Čapka Hlavní program Více

2. 8. středa

8. Hronovské stopování 8. Hronovské stopování Zábavná a naučná stezka pro děti 2. srpna 2023 10:00 - 15:00 Městská knihovna E. Hostovského Hronoff Více
Blok - Mандрівники (Cestovatelky), Nikdy naráz netrápí tě mráz a oblak komárů Blok - Mандрівники (Cestovatelky), Nikdy naráz netrápí tě mráz a oblak komárů К.А.П.Е.Ц., Hana Voříšková 2. srpna 2023 14:00 - 15:00 Sokolovna Hlavní program Nominace Šrámkův Písek, Nominace Wolkerův Prostějov, Doporučení Loutkářská chrudim Více
Debata pro loutky Debata pro loutky Divadlo DISK 2. srpna 2023 15:00 - 16:30 Jiráskovo divadlo Hlavní program Inspirativní představení Více Předplatitelé A
Plaváček Plaváček Divadlo Elf - pohádka pro děti 2. srpna 2023 15:00 - 15:45 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Hrnečková Karkulka Hrnečková Karkulka Divadlo Brambůrky - pohádka vhodná pro všechny diváky 2. srpna 2023 16:00 - 16:30 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
Pan Polštář Pan Polštář Divadlo RADAR 2. srpna 2023 16:15 - 18:45 Sál Josefa Čapka Hlavní program Doporučení Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé B
Awesome & David Fiedler Awesome & David Fiedler KONCERT 2. srpna 2023 16:45 - 17:45 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Blok - Mандрівники (Cestovatelky), Nikdy naráz netrápí tě mráz a oblak komárů Blok - Mандрівники (Cestovatelky), Nikdy naráz netrápí tě mráz a oblak komárů К.А.П.Е.Ц., Hana Voříšková 2. srpna 2023 17:00 - 18:00 Sokolovna Hlavní program Nominace Šrámkův Písek, Nominace Wolkerův Prostějov, Doporučení Loutkářská chrudim Více Předplatitelé A
(HE)ART BEATS! FOR THEATRE - Mezinárodní kolokvium (HE)ART BEATS! FOR THEATRE - Mezinárodní kolokvium Malý sál Jiráskova divadla 2. srpna 2023 17:00 - 19:00 Jiráskovo divadlo Hronoff Více
Hackatón Hackatón KONCERT 2. srpna 2023 18:00 - 18:45 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
Gang Ala Basta Gang Ala Basta Zrušeno! Z důvodu dopravní komplikace 2. srpna 2023 19:15 - 20:15 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Pan Polštář Pan Polštář Divadlo RADAR 2. srpna 2023 19:30 - 22:00 Sál Josefa Čapka Hlavní program Doporučení Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé A
Debata pro loutky Debata pro loutky Divadlo DISK 2. srpna 2023 19:45 - 21:15 Jiráskovo divadlo Hlavní program Inspirativní představení Více Předplatitelé B
Školní výlet Školní výlet Divadlo s předměty 2. srpna 2023 20:00 - 20:20 Jiné - v popisu Hronoff Více
GOGO(vo)LOVINY GOGO(vo)LOVINY Divadelní spolek KOKR (KOmedianti KReativní) 2. srpna 2023 20:15 - 21:05 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
Heebie Jeebies Heebie Jeebies KONCERT 2. srpna 2023 21:30 - 22:30 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Blok - Mандрівники (Cestovatelky), Nikdy naráz netrápí tě mráz a oblak komárů Blok - Mандрівники (Cestovatelky), Nikdy naráz netrápí tě mráz a oblak komárů К.А.П.Е.Ц., Hana Voříšková 2. srpna 2023 21:45 - 22:45 Sokolovna Hlavní program Nominace Šrámkův Písek, Nominace Wolkerův Prostějov, Doporučení Loutkářská chrudim Více Předplatitelé B
Broučky Broučky KONCERT 2. srpna 2023 23:00 - 23:45 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více

3. 8. čtvrtek

Zvířátka z papíru Zvířátka z papíru Festivalové tvoření pro děti 3. srpna 2023 10:00 - 15:00 Městská knihovna E. Hostovského Hronoff Více
Lakomec Lakomec DK Jirásek Česká Lípa 3. srpna 2023 14:00 - 15:55 Sál Josefa Čapka Hlavní program Doporučení Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé A
Blok - Svět je v rozpacích,  Bára, Spi-bdi-sni Blok - Svět je v rozpacích, Bára, Spi-bdi-sni Popcorn, 7. ročník LDO ZUŠ Jindřichův Hradec, Korpus 3. srpna 2023 14:00 - 15:30 Sokolovna Hlavní program Více
Pohádka lesní Pohádka lesní Divadlo b - pohádka pro děti 3. srpna 2023 15:00 - 15:50 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Jak bylo, když nebylo Jak bylo, když nebylo Divadlo SemTamFór - Inscenace je vhodná pro děti od 3 let, mladistvé a každého, kdo má smysl pro humor 3. srpna 2023 16:00 - 16:45 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
Slam poetry Slam poetry Slam poetry CZ - performativní žánr přednesu autorské poezie 3. srpna 2023 16:00 - 16:20 Náměstí Čs. armády Hronoff Více
Blok - Svět je v rozpacích,  Bára, Spi-bdi-sni Blok - Svět je v rozpacích, Bára, Spi-bdi-sni Popcorn, 7. ročník LDO ZUŠ Jindřichův Hradec, Korpus 3. srpna 2023 16:30 - 18:00 Sokolovna Hlavní program Více Předplatitelé B
Fukanec Fukanec KONCERT 3. srpna 2023 17:00 - 18:00 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
(HE)ART BEATS! FOR THEATRE - Mezinárodní kolokvium (HE)ART BEATS! FOR THEATRE - Mezinárodní kolokvium Malý sál Jiráskova divadla 3. srpna 2023 17:00 - 19:00 Jiráskovo divadlo Hronoff Více
This Little World [Tento malý svět] (podle Shakespearova Richarda II.) This Little World [Tento malý svět] (podle Shakespearova Richarda II.) The Giddy Round 3. srpna 2023 17:15 - 18:15 Sál Josefa Čapka Hlavní program Nominace AITA/IATA Více Předplatitelé A
O Čapcích bez Čapků O Čapcích bez Čapků 3. srpna 2023 18:00 - 19:00 Jiné - v popisu Hlavní program Více
Do zdi Do zdi Divadlo Exil, Pardubice - není vhodné pro děti! 3. srpna 2023 18:15 - 19:35 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
Za pět minut dvanáct Za pět minut dvanáct Suchdolský divadelní spolek SUD 3. srpna 2023 18:30 - 19:15 Jiráskovo divadlo Hlavní program Nominace popelka Rakovník Více Předplatitelé B
Blok - Svět je v rozpacích,  Bára, Spi-bdi-sni Blok - Svět je v rozpacích, Bára, Spi-bdi-sni Popcorn, 7. ročník LDO ZUŠ Jindřichův Hradec, Korpus 3. srpna 2023 19:15 - 20:45 Sokolovna Hlavní program Více Předplatitelé A
Hřích Hřích KONCERT 3. srpna 2023 20:00 - 21:00 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Školní výlet Školní výlet Divadlo s předměty 3. srpna 2023 20:00 - 20:20 Jiné - v popisu Hronoff Více
Lakomec Lakomec DK Jirásek Česká Lípa 3. srpna 2023 20:30 - 22:25 Sál Josefa Čapka Hlavní program Doporučení Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé B
Slam poetry Slam poetry Slam poetry CZ - performativní žánr přednesu autorské poezie 3. srpna 2023 21:00 - 21:20 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
Za pět minut dvanáct Za pět minut dvanáct Suchdolský divadelní spolek SUD 3. srpna 2023 21:15 - 22:00 Jiráskovo divadlo Hlavní program Nominace popelka Rakovník Více Předplatitelé A
Chvíle Chvíle KONCERT 3. srpna 2023 21:30 - 22:30 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Slam poetry Slam poetry Slam poetry CZ - performativní žánr přednesu autorské poezie 3. srpna 2023 22:30 - 22:50 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
Oba konce duhy a Blondýna Oba konce duhy a Blondýna KONCERT 3. srpna 2023 23:30 - 23:59 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více

4. 8. pátek

Saturnin Saturnin DS Klas 4. srpna 2023 14:15 - 16:25 Sál Josefa Čapka Hlavní program Doporučení Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé A
Červená Karkulka - ЧЕРВОНА ШАПОЧКА Červená Karkulka - ЧЕРВОНА ШАПОЧКА Divadlo DRAK - pohádka pro děti 4. srpna 2023 15:00 - 15:35 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
O Koblížkovi O Koblížkovi Divadlo Milana Šťastného - pohádka vhodná pro všechny diváky 4. srpna 2023 16:00 - 16:45 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
Totování Totování D.R.E.D. Náchodsko - pražsko - kladsko 4. srpna 2023 16:15 - 17:05 Jiráskovo divadlo Hlavní program Nominace Šrámkův Písek Více Předplatitelé B
SEX SEX Ochotnický spolek ŽUMPA Nučice 4. srpna 2023 17:00 - 18:10 Sokolovna Hlavní program Nominace Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé A
(HE)ART BEATS! FOR THEATRE - Mezinárodní kolokvium (HE)ART BEATS! FOR THEATRE - Mezinárodní kolokvium Malý sál Jiráskova divadla 4. srpna 2023 17:00 - 19:00 Jiráskovo divadlo Hronoff Více
Létající Rabín Létající Rabín KONCERT 4. srpna 2023 17:15 - 18:30 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Saturnin Saturnin DS Klas 4. srpna 2023 17:30 - 19:40 Sál Josefa Čapka Hlavní program Doporučení Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé B
Dřez Dřez Divadlo 301- improvizované představení 4. srpna 2023 18:45 - 19:45 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
Totování Totování D.R.E.D. Náchodsko - pražsko - kladsko 4. srpna 2023 19:30 - 20:20 Jiráskovo divadlo Hlavní program Nominace Šrámkův Písek Více Předplatitelé A
SEX SEX Ochotnický spolek ŽUMPA Nučice 4. srpna 2023 19:30 - 20:40 Sokolovna Hlavní program Nominace Divadelní piknik Volyně Více
KoALA party band KoALA party band KONCERT 4. srpna 2023 20:00 - 21:00 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Školní výlet Školní výlet Divadlo s předměty 4. srpna 2023 20:00 - 20:20 Jiné - v popisu Hronoff Více
This Little World [Tento malý svět] (podle Shakespearova Richarda II.) This Little World [Tento malý svět] (podle Shakespearova Richarda II.) The Giddy Round 4. srpna 2023 20:30 - 21:30 Sál Josefa Čapka Hlavní program Nominace AITA/IATA Více Předplatitelé B
Raketový vzostup Anči Zbíjačky Raketový vzostup Anči Zbíjačky Ľupčianske netradičné divadlo LUNETRDLO 4. srpna 2023 21:15 - 22:15 Park A. Jiráska – Malá stage Hronoff Více
SEX SEX Ochotnický spolek ŽUMPA Nučice 4. srpna 2023 22:00 - 23:10 Sokolovna Hlavní program Nominace Divadelní piknik Volyně Více Předplatitelé B
Jay Zen Jay Zen KONCERT 4. srpna 2023 23:00 - 23:59 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více

5. 8. sobota

BLOK - Koleje beze smyslu, Mý/ísTOPy/i(s) BLOK - Koleje beze smyslu, Mý/ísTOPy/i(s) STOPA, HuSRdŠ 5. srpna 2023 14:30 - 16:00 Sokolovna Hlavní program Doporučení Mladá scéna Více Předplatitelé A
Maxipes Fík Maxipes Fík Divadlo Krapet - pohádka pro děti 5. srpna 2023 15:00 - 16:00 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Nelkej, Čechie Nelkej, Čechie Bažantova loutkářská družina z Poniklé 5. srpna 2023 16:30 - 16:55 Sál Josefa Čapka Hlavní program Nominace Loutkářská chrudim Více Předplatitelé B
Cholesterol Cholesterol DISK Trnava 5. srpna 2023 17:00 - 18:10 Jiráskovo divadlo Hlavní program Nominace AITA/IATA Více Předplatitelé A
BLOK - Koleje beze smyslu, Mý/ísTOPy/i(s) BLOK - Koleje beze smyslu, Mý/ísTOPy/i(s) STOPA, HuSRdŠ 5. srpna 2023 17:30 - 19:00 Sokolovna Hlavní program Doporučení Mladá scéna Více Předplatitelé B
Jana Rychterová Jana Rychterová KONCERT 5. srpna 2023 17:30 - 18:30 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Nelkej, Čechie Nelkej, Čechie Bažantova loutkářská družina z Poniklé 5. srpna 2023 18:30 - 18:55 Sál Josefa Čapka Hlavní program Nominace Loutkářská chrudim Více
Sahar - Kouzlo orientu Sahar - Kouzlo orientu tanečně-divadelní show 5. srpna 2023 18:45 - 20:00 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Školní výlet Školní výlet Divadlo s předměty 5. srpna 2023 20:00 - 20:20 Jiné - v popisu Hronoff Více
Cholesterol Cholesterol DISK Trnava 5. srpna 2023 20:15 - 21:25 Jiráskovo divadlo Hlavní program Nominace AITA/IATA Více Předplatitelé B
Dechový orchestr mladých při ZUŠ Hronov Dechový orchestr mladých při ZUŠ Hronov KONCERT 5. srpna 2023 20:30 - 21:30 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více
Nelkej, Čechie Nelkej, Čechie Bažantova loutkářská družina z Poniklé 5. srpna 2023 21:00 - 21:25 Sál Josefa Čapka Hlavní program Nominace Loutkářská chrudim Více Předplatitelé A
Průvod komediantů Průvod komediantů Řazení a odchod průvodu od rodného domku A. Jiráska 5. srpna 2023 21:50 - 21:55 Jiné - v popisu Hronoff Více
Slavnostní zakončení Slavnostní zakončení Oficiální slavnostní zakončení festivalu Jiráskův Hronov 5. srpna 2023 22:00 - 22:50 Náměstí Čs. armády Hronoff Více
MonoStereo MonoStereo KONCERT 5. srpna 2023 23:00 - 23:59 Park A. Jiráska – Velká stage Hronoff Více

Soubory ke stažení